CHINASKI OPEN AIR TOUR 2021

5. 5. 2021 20:00
Home Credit Arena
BrainZone Services, s.r.o.

O akci

"Ahoj chuligáni, tak zrovna v těchto dnech jsme měli obrážet Česko na našem plánovaném velkém halovém turné.

Situace nám to nedopřála, a proto jsme se v létě rozhodli přeplánovat koncerty na únor a březen 2021.

Ani to už ale vzhledem k současným okolnostem není reálné, a proto jsme udělali ještě jedno rozhodnutí – místo v halách pod střechou zahrajeme

v průběhu května 2021 pod širým nebem.

Konkrétní místa brzy oznámíme, už teď se ale můžete podívat, ve které dny.

Vstupenky zakoupené na halové turné v původním i posunutém termínu zůstávají v platnosti na termíny open air koncertů vždy v daném městě. Díky! Ch."_________________________________________________________________________________________________________________
Písničky vznikly z radosti v šatně po koncertech. Chinaski vydávají jedenácté album, poprvé v nové sestavě.

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydává jedenácté řadové album. Očekávaná nahrávka, kterou hudebníci kolem zpěváka Michala Malátného natočili poprvé v nové sestavě, dostala symbolický název 11.

Přestože Chinaski příští rok oslaví čtvrt století od koncertního křtu prvního alba a během natáčení deseti řadových nahrávek vyzkoušeli snad všechna možná studia a producenty, tak jako tentokrát zatím nikdy nepracovali. „Většina písniček vznikala po koncertě v šatně. Jen tak na španělky, z čisté radosti, že jsme spolu. Takže má kapelovej a mejdanovej duch. Myslím, že je to naše nejsilnější album a mám z něj velkou radost,“ říká zpěvák Michal Malátný.

Chinaski novou nahrávku natáčeli většinou v Praze, Mikulově, Mnichově a Londýně. Přestože občas využili producentských zkušeností Němce Reinholda Macka (Queen, David Bowie) nebo Brita Sachy Skarbeka (James Blunt, Adele nebo Miley Cyrus), většinou se snažili co nejvíce spolehnout na sebe. „Na minulých albech jsme produkci a aranžmá řešili detailně. Tentokrát jsme do našich písniček žádné producentské ,čáry máry‘ nepustili, vše jsme zjednodušili, šli po smyslech textů, takže deska zní tak, jak kapela opravdu hraje,“ popisuje Malátný a vyzdvihuje, že se na albu skladatelsky a aranžérsky podíleli všichni členové kapely.

„Navíc tentokrát všechny texty nebyly jen na mě. Začal jsem spolupracovat se slovenským básníkem Vlado Krauszem, který nám přinesl dva krásné texty. Především úvodní Schody daly naší desce téma,“ říká Malátný.

Kapela Chinaski odehrála v nové sestavě 130 koncertů a obhájila pozici jedné z nejúspěšnějších českých kapel, která umí přitáhnout publikum do klubů, malých i velkých hal a být headlinerem těch největších festivalů. Svou pozici hodlá potvrdit i v roce 2020 na halovém turné po větších městech České republiky. Kromě toho Chinaski plánují odehrát symbolický koncert v Jičíně, který se odehraje ve výroční den – 26. listopadu, přesně 25 let od křtu prvního alba, který proběhl na stejném místě.

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.
Stání
690

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich