Karel Kovář alias KOVY – STRACH, SMYSL, MOTIVACE

8. 10. 2024
18:00 - 20:00
AULA - BUDOVA G, TUL
Pořadatel: SFM Liberec s. r. o.

O akci

V rámci 18. ročníku veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA WEEK LIBEREC 2024, který proběhne ve dnech 7. – 13. 10. 2024 se bude konat přednáška Karla Kováře alias KOVYHO na téma Strach, smysl, motivace. 

 

Díky spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci mají její studenti zvýhodněné vstupné. 

Vstupenky pro studenty TUL budou kontrolovány při vstupu na akci (ISIC, potvrzení o studiu, atd...) 

 

Přednáška o cestě z komfortní zóny, neustálém hledání (se), vyhoření i překonávání bariér. Právě tyto tři jevy každý den vstupují do hry. Pojďme se nad nimi na chvíli zamyslet a prozkoumat je. Následuje otevřená debata a možnost položit dotazy i mimo téma prezentace. 

 

Samotná přednáška je zhruba na 40 minut, následovat může 50 minut otevřené debaty na různá témata, která budou účastníky zajímá. 

 

O lektorovi: 

Karel Kovář alias KOVY je jeden z nejvýraznějších představitelů české YouTube scény, který dokáže oslovit široké publikum aktuálními společenskými tématy, kterým se jiní spíše vyhýbají. Na svém Youtube kanále má více než 933 tisíc odběratelů a už dávno ho nesledují jen děti.  Je také moderátorem diskuzního pořadu V centru Televize Seznam.  

 

KOVY je považován za jednoho z nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích a magazín Forbes ho opakovaně zařadil do prestižního žebříčku 30 pod 30. V minulosti byl vybrán jako jeden ze tří youtuberů, kteří měli možnost vyzpovídat předsedu Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Je také držitelem mnoha ocenění Czech Blog Awards a Czech Social Award v kategorii Social Impact&Change a Fair Play. Zároveň je autorem autobiografického bestselleru OVŠEM a je pravidelným hostem veřejných diskuzí a debat. 

Základní vstupné
440
Zvýhodněné vstupné
390