Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Kryštof Kemp 2021 - přeloženo na 2022

13. 8. 2022
11:00 - 23:00
Sport Park Liberec
Pořadatel: ZL Production

O akci

I přes nadějný výhled na letní opatření pro kulturu, pořád se nedostáváme do prostředí vhodného pro Kryštof Kempy.
Ať už kvůli stále plánovaným omezením a kapacitním limitům, ale také kvůli otevřenému a kontaktnímu doprovodnému programu, stanovému městečku, nočnímu zpívání, dennímu povídání, focení...to kdybychom nějak omezovali, to by nebyly kempy:/.
Strašně nás to mrzí, na tenhle náš a váš koncertní a zážitkový poklad si budeme muset počkal další rok:(. Vstupenky samozřejmě zůstanou v platnosti, moc se omlouváme a děkujeme❤ za vaši trpělivost a vstřícnost...snad už naposledy.

PŘEJÍT NA KRYŠTOF.NET


Kryštof Kemp je jednodenní zážitkový hudební festival s kapelou Kryštof a jejich kamarády v sedmi přírodních amfiteátrech. Kromě koncertů ve speciálním akustickém pojetí se těšte na parádní doprovodný program organizovaný jednotlivými členy kapely, tentokráte ve filmovém stylu. 

Kempy nabízejí příjemné prostředí plné nezvyklých setkání, přátelskou až rodinnou atmosféru a zábavu pro všechny generace. Můžete vzít s sebou rodiče, prarodiče i děti a Vám všem se pokusíme zprostředkovat ten nejlepší zážitek. Hlavním festivalovým dnem je sobota, ale můžete už dorazit v pátek a strávit večer (i noc:)) s kapelou ve stanovém městečku.