MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2021

10. 12. 2021
Home Credit Arena

O akci

MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2021

Úspěšný zpěvák, producent a hitmaker Michal David po delší době zavítá do největších krajských měst se svou speciální BRITTERM TOUR 2021

Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 - 2020.

Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida a nebudou ochuzeni ani o vánoční písně. Playlist bude pestrý. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků J Letošní předvánoční čas bude opravdu nezapomenutelný.

Jsem moc vděčný, že už se koncerty zase můžou pořádat. Moji fanoušci už mi opravdu chybí a já se těším, až zase budu stát na pódiu a společně si to užijeme. Playlist bude opravdu bohatý a rozhodl jsem se, že před koncerty udělám veřejnou anketu, které písně by diváci chtěli slyšet nejvíce. Samozřejmě, že zvolené písně budou tvořit jen část playlistu, ale i tak si myslím, že to bude super ! Předvánoční doba je většinou pro všechny hektická a já věřím, že těmito koncerty se nám aspoň nachvíli podaří naladit na klidnější vlnu. Ale aby mě moji fanoušci nebrali za slovo, koncerty určitě poklidné nebudou J Jak je to u mne zvykem  - pojedeme Non-Stop mejdan J. “

Jako hosté vystoupí skupina VERONA, předskokan bude popová hudební skupina YesBrothers a před koncertem diváky naladí DJ Andrea Pomeje.

Pro ty největší fandy budou vždy připraveny v omezeném počtu populární VIP vstupenky – Meet & Greet – které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě.

VIP vstupenka MEET & GREET bude obsahovat – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal a Ticketmaster a na webových stránkách Michala Davida: https://www.michaldavid.cz/terminy-akci/.

Sektor A
590
Sektor C
490
ZP / P - vozíčkář
345
stání
990
VIP Public - vstup do 3NP patra na VIP tribunu (vstupenka nezahrnuje catering a nápoje, ty lze zakoupit na místě a la carte)
1 890
VIP Meet & Greet – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu
2 000

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich