MONSTER MEETING 2020

7. 5. 2020 19:00
Home Credit Arena
ZL Production

O akci

V případě, že se Monster Meeting stále nebude moci uskutečnit, bude vybrán náhradní termín konání. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

1. potvrzený headliner TRAKTOR / 2. headliner DYMYTRY
Speciální hosté vybraných koncertů: Alkehol

V roce 2020 vtrhne do české hudební scény nový koncertní projekt oblíbených rockových interpretů! Napříč domácími halami a open airy odehrají kapely pro fanoušky rocku a metalu speciální společný koncert na velkém pódiu s výpravnou scénou a špičkovou technikou.
Můžete se těšit na dva plnohodnotné sety, několik dalších festivalových hostů a hlavně speciální hudební zážitek, který se odehraje pouze v rámci tohoto tour od března do září. 

Bude to velké, bude to exkluzivní, bude to monstrózníDoplňující infomrace ke vstupenkám:

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.

Děti do 12 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Pro ověření věku může být požadován doklad (kartička pojištěnce, žákovský průkaz apod.).

Vstupenky kupujte v síti Ticketmaster

Tribuna
599
Stání
540
Jednorázový vstup do VIP Patra -v ceně je zahrnut vstup do V.I.P. patra,vstupenka a catering. V případě zájmu nás kontaktujte na hrubes@homecreditarena.cz
2 599
ZTP/P – vozíčkář 540,- Kč, doprovod 0,- Kč
540
ZTP/P – nevozíčkář 599,- Kč, doprovod 0,- Kč
599