MONSTER MEETING - nový termín

6. 8. 2021
Home Credit Arena
ZL Production

O akci

Aktuálně:

Přátelé, snad naposledy zasedla hard & heavy & metalová rada nedočkavých rockerů, abychom prostudovali aktuální výhled na rozvolňování, opatření atd. Jasných informací je pomálu, tak zase rozhodujeme o vaší i naší TRAKTOR & Dymytry koncertní budoucnosti s nejistou vizí, která se už snad splní.
Necheme vás dále mást a každý týden posouvat víkendové akce... A zároveň trošku věříme v osud, protože v Plzni jsme vloni začali, a nakonec objeli většinu zastávek, které přes to všechno díky vám byly úžasné! 
A tak jsme přeplánovali Monster Meeting 2021 s touto vizí:

6.8. Liberec (přeloženo z 14.5.)

Věříme, že situace se bude nadále zlepšovat a v létě se dočkáme časů, kdy si budete moci užít koncert bez respirátorů, s pivkem v ruce, bez obav, tak jak si po tom roce čekání zasloužíte!
Omlouvám se všem, kterým tyto změny komplikují plány...a posté děkujeme za trpělivost a pochopení... Vstupenky samozřejmě zůstávají stále v platnosti, snad je po té době ještě najdete... Díky, díky, díky...


 

V roce 2021 proběhne druhý ročník koncertního projektu oblíbených rockových interpretů! V rámci open airy odehrají kapely pro fanoušky rocku a metalu speciální společný koncert na velkém pódiu s výpravnou scénou a špičkovou technikou.
Můžete se těšit na dva plnohodnotné sety, několik dalších festivalových hostů a hlavně speciální hudební zážitek, který se odehraje pouze v rámci tohoto tour od března do září. 


Doplňující infomrace ke vstupenkám:

Z důvodu přesunutí akce Monster Meeting do Open Air rušíme V.I.P. kategorii vstupenek.

Děti do 12 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Pro ověření věku může být požadován doklad (kartička pojištěnce, žákovský průkaz apod.).

Vstupenky kupujte v síti Ticketmaster a Ticketportal

Stání
540
Stání - pro držitele V.I.P. karet
490
ZTP/P – vozíčkář 540,- Kč, doprovod 0,- Kč
540
ZTP/P – nevozíčkář 599,- Kč, doprovod 0,- Kč
599
Stání - děti do 12 let včetně (pouze v doprovodu osoby starší 18 let)
290

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich