Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

EDUCA EXPO ÚSPĚŠNĚ ZAČALA A PRVNÍ DEN PŘIVÍTALA VÍCE JAK 9000 NÁVŠTĚVNÍKŮ

Na 16. ročníku EDUCA EXPO, největšího veletrhu škol a firem na severu Čech, se očekávala historicky největší návštěvnost, a to se také po první dnu veletrhu potvrzuje. 

Home Credit Arena přivítala první návštěvníky ve čtvrtek 13. října a připraveny byly prezentace více jak 60 středních, vyšších odborných, ale i vysokých škol a studijních oborů a více jak 50 firem a institucí z libereckého regionu s nabídkou volných pracovních míst. „EDUCA EXPO je hlavním pilířem celého EDUCA WEEKU a jen na tuto část očekáváme kolem 22 tisíc návštěvníků. 4000 m2 plochy bylo připraveno pro všechny vystavovatele během 2 dnů. Součástí EXPA bude i dalších 8 tematických konferencí,“ řekl Lukáš Přinda, jednatel pořadatelské společnosti SFM Liberec s.r.o.

EDUCA EXPO je zaměřena tradičně na prezentaci středních škol nejen z našeho regionu, ale také na prezentaci firem a jejich pracovních nabídek pro širokou veřejnost. To vše je doplněno konferencemi a tematickými semináři, a proto se hned první den uskutečnila EDUCONFERENCE: s podtitulem „Za horizonty komfortu“, jejímž ústředním tématem byla právě profesní cesta a recept na úspěch, která měla úspěch u odborné i široké veřejnosti.
V Home Credit Areně se konal také seminář HR POINT, který se věnoval dopadu inflace na náborové strategie a byl určen HR manažerům a personalistům větších firem z Libereckého kraje.

EDUCA EXPO pokračuje s prezentacemi a s edukativním programem až do soboty 15.října. Vyhlášení vítězů již tradiční kategorie TOP ŠKOLA a TOP FIRMA se uskuteční v pátek 14. října a odměněni budou trofejemi od společnosti Lasvit a Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské, Železný Brod.

Pro návštěvníky připomínáme, že otevírací doba EDUCA EXPO je ve všední dny od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin. Vstup na veřejnou část veletrhu je zdarma bez nutnosti registrace.

EDUCA WEEK nezapomíná ani na mladší věkovou kategorii, která si může užít zábavný vzdělávací program i s celou rodinou po celý týden. Jednotlivé aktivity naleznete v programu pro kategorii EDUCA KIDS. Pro zájemce, kteří se nemohou aktivně účastnit veletrhu, je připravena EDUCA ONLINE s vizitkami zapojených škol a firem, a to až do 01.03.2023.
Zobrazeno 1133x
14.10.2022 15:41
zpět