Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

15. ročník veletrhu Sport Live: Sport žije!

Již v sobotu 5. září 2020 se v Home Credit Areně a přilehlém areálu Sport Parku Liberec uskuteční již 15. ročník sportovního veletrhu Sport Live 2020, který všem dává jasně najevo, že tady sport stále žije.

Stejně jako v minulých letech zde najdete nepřeberné množství sportovní inspirace, vy i vaše děti si můžete na ochozu naší Home Credit Areny vyzkoušet nejrůznější sporty a dokonce se můžete hned na místě rozhodnout, do kterého sportu se od nové sezóny 2020/2021 vrhnete!


Bruslení, nábor i den otevřených dveří na Sport Live chybět nebudou

Hlavním cílem Sport Live 2020 je snaha pohodlně a na jednom místě přiblížit široké veřejnosti nabídku sportovních oddílů a klubů z celého Libereckého kraje, aby si úplně každý mohl vybrat sport, který ho bude bavit. A proto se na ochozu Home Credit Areny sejde několik desítek zástupců jednotlivých sportů, kteří si pro vás připravili ukázky svých aktivit a také přímo na Sport Live 2020 zahájí nábor nových členů pro nadcházející sezónu.

K našemu veletrhu také neodmyslitelně patří zahájení sezóny veřejného bruslení. A protože Sport Live letos slaví své půlkulatiny, i první veřejné bruslení bude hodně speciální! Úplně poprvé totiž zahájení sezóny proběhne přímo na extraligovém ledě Home Credit Areny. Veřejné bruslení letos probíhá ve třech devadesátiminutových blocích od 10:30, 13:00 a 15:00 hodin, během kterého vám jsou k dispozici lektoři školy bruslení Bruslička, kteří vám poradí se správnou bruslařskou technikou. Vstupenky na jednotlivé bloky bruslení můžete koupit zde.

Dalším tradičním bodem programu veletrhu Sport Live 2020, o který vás ani tentokrát neochudíme, bude den otevřených dveří na všech sportovištích areálu Sport Parku Liberec! Nahlédnout tak můžete do Haly míčových sportů, do gymnastické tělocvičny nebo třeba do sálu bojových sportů.

Sport Live 2020, to je spousta zábavy pro děti i jejich rodiče!

Všechny děti budou moci i letos popustit uzdu své soutěživosti při oblíbeném Sportovním víceboji s Týmem silniční bezpečnosti, kde je čeká několik sportovních stanovišť a úkolů, za jejichž splnění získají zajímavé odměny, ale také na venkovní orientační závod po areálu Sport Parku Liberec.

Pokud jste spíše pasivními sportovními fanoušky, nezapomeňte se vypravit na naše centrální parkoviště, kde vyroste fotbalové hřiště a kde se v průběhu celého dne bude odehrávat fotbalový turnaj žákovských kategorií FC Slovan Liberec a FK Jablonec v kategoriích U7, U8 a U9.

Na VIP parkovišti u Home Credit Areny si pak každý bude moci vyzkoušet trošku netradiční požární sport – zde si u hasičského vozu pod dohledem profíků zkusíte hašení na terč. Další střelecký zážitek na vás čeká u stánku paintballové haly Aréna mlýn, kde si budete moci otestovat svoje dovednosti při střílení z airsoftových zbraní.

Sportovních zážitků pro děti i dospělé však na letošním ročníku Sport Live zažijete ještě mnohem víc – fanoušci hokeje si na stanovišti u Sense Areny vyzkouší hokejový trénink ve virtuální realitě a nejmenší návštěvníci si určitě užijí plno zábavy na nafukovacích hradech!

U stánku O2 se od 11:00 uskuteční autogramiáda fotbalistů z týmu osobností Real Top Praha – těšit se můžete na bývalého fotbalového reprezentanta Milana Fukala a libereckého zpěváka Jakuba Děkana. S oběma hráči Real Top Praha proběhne na stánku O2 od 13:00 debata a po ní bude následovat další kolo autogramiády, na své si tedy určitě přijde každý.

Letošní 15. ročník veletrhu Sport Live 2020 v Home Credit Areně probíhá pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty.

Tak hurá do víru sportu a nezapomeňte na Sport Live 2020 přijít načerpat novou inspiraci a skvělé nápady!

Zobrazeno 3730x
24.08.2020 12:25
zpět