Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Aktuálně: Oblíbený Kryštof Kemp se přesouvá na rok 2021


kkemp

Oblíbený zážitkový festival Kryštof Kemp, který se měl po dvouleté pauze znovu uskutečnit 8. 8. 2020 v areálu Sport Parku Liberec, se z důvodu přetrvávajících protikoronavirových opatření přesouvá na 7. 8. 2021.

Plány jedné z nejznámějších kapel v ČR se pro další rok vůbec nemění a nový Kryštof Kemp by se tak měl uskutečnit přesně tak, jak jsme zvyklí – plný hudby a setkávání s kapelou. Ani v roce 2021 tak nebude chybět spojující téma celého hudebního kempu, kterým tentokrát bude speciální akční film Nepostradatelní o hrdinech z kapely. Právě v tomto duchu bude probíhat celý program Kryštof Kempu 2021, kde nebude chybět koncert skupiny Kryštof a dalších hudebníků a další aktivity, jako bude například Bistro Nikose Van Damma, bubenická škola nebo kempkino.

Pro více informací o dalším ročníku Kryštof Kempu sledujte náš web www.sportparkliberec.cz, facebookové stránky Home Credit Areny nebo webové stránky www.krystofkemp.cz/liberec.
O zahájení předprodeje vás budeme informovat prostřednictvím našich komunikačních kanálů.
Zobrazeno 3703x
08.06.2020 12:05
zpět