Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Hravé prázdniny letos čekají skvělé novinky


Naše Hravé prázdniny patří k nejoblíbenějším příměstským táborům na Liberecku a rozhodně na nich na děti čeká nejvíce pohybu a sportu. Děti ve věku od 6 do 15 let se mohou těšit na sedm týdenních turnusů strávených nejen sportem. První turnus začne už 12. července a registrace už jsou v plném proudu!

Ani letos nebudou chybět oblíbené součásti Hravých prázdnin, bez kterých by to už „nebylo ono“ – prohlídka šaten A týmu Bílých Tygrů za doprovodu jednoho z hráčů, spousta sportovních zážitků, kdy si děti vyzkouší méně i více známé sporty, bruslení s bruslařskou školou Bruslička, výlet do Nisa Parku Vratislavice nebo hokejový trénink v Sense Areně. A samozřejmě na programu bude i oblíbený cykloworkshop a bikeshow s Honzou Sladkým a Markétina dopravní výchova.

Program našeho příměstského tábora však letos čeká několik novinek – třeba možnost vyzkoušet si golf! To bude možné díky spolupráci s libereckým Golf Klubem Ypsilon, jehož instruktoři dětem představí základy správného švihu a další součásti tohoto sportu díky metodice SNAG golfu. Ta je určena speciálně pro děti a vychází i z toho, že děti mají ideální předpoklady k tomu, aby základy golfu pochytily jednoduše a bez problémů. Malí účastníci Hravých prázdnin se tak seznámí se zdánlivě nedosažitelným sportem, který je ale vhodný skutečně úplně pro každého. Další oblíbený program bude formou například Decathlon zóny, kde si tradičně budou moci zahrát ping pong, tenis na tyči, badminton nebo zastřílet z luku. 

A co samozřejmě zůstane stejné a osvědčené, je důraz na správný a zdravý pohyb, kvalitní rozcvičky a zdravé a plnohodnotné stravování – o to vše se postarají specialisté ze Sport Park Medical či Globusu Česko Liberec. Všechny detaily o pojetí tábora, ale také přihlášky najdete na stránkách https://www.homecreditarena.cz/hrave-prazdniny.
Zobrazeno 1908x
26.04.2021 10:37
zpět