Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Letošní Hravé prázdniny? Budou!


Hravé prázdniny – jeden z nejoblíbenějších příměstských táborů v Liberci a okolí, který se zaměřuje především na sportovní vyžití dětí a zdravý životní styl, se uskuteční i v létě 2021! Pro děti od 6 do 15 let jsme si připravili celkem 7 týdenních turnusů plných více i méně známých sportů, zábavy, kamarádů a výletů.

Také letos si děti vyzkouší velké množství sportů – například oblíbené bruslení, atletiku, judo nebo třeba méně známé kuželky, ale čeká na ně i bohatý doprovodný program. Těšit se mohou například na cykloworkshop a bikeshow hvězdy českého trialu Honzy Sladkého, program Týmu silniční bezpečnosti, který se zaměřuje na bezpečný pohyb na silnicích a v silničním provozu, nebo na výlet do Nisaparku Vratislavice. V plánu je i návštěva kabiny hráčů A-týmu Bílých Tygrů.

Již tradičně bude důležitou součástí Hravých prázdnin důraz na zdravý pohyb i životní styl a stravování. Na správné a zdravé sportování budou kromě instruktorů, kterými jsou každoročně profesionální trenéři či studenti VŠ s dlouholetými zkušenostmi s vedením pohybových aktivit pro děti, dohlížet také fyzioterapeutky ze Sport Park Medical. Ty děti povedou ke správnému a hlavně důslednému provedení rozcviček, které jsou při sportu velmi důležité. O zdravé svačiny a dodržování pitného režimu se stejně jako v loňském roce postará partner tábora Globus Česko Liberec.

První turnus příměstského tábora ve Sport Parku Liberec se uskuteční již od 12. července 2021 a budou pokračovat až do konce srpna. Registrace na Hravé prázdniny jsou již otevřené a přihlášku si můžete stáhnout zde. Cena ze jeden turnus pro jedno dítě je 3 290 Kč.

Pro více informací o Hravých prázdninách sledujte naše sociální sítě i webové stránky.

Zobrazeno 2147x
23.03.2021 13:41
zpět