Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Máme otevřeno, přijďte si zasportovat!


Díky uvolnění vládních nařízení si od 11. května můžete dát znovu do těla přímo u nás ve Sport Parku Liberec, a to nejen na venkovních sportovištích, ale konečně i na těch vnitřních. Celá situace se sice stále neobejde bez určitých omezení, ale i tento první krok se počítá a my máme radost z toho, že se do areálu opět vrací život! Pro návštěvníky jsou k dispozici sportoviště včetně Haly míčových sportů, fotbalového hřiště s umělou trávou, tenisového areálu a dalších.

Sportoviště ve Sport Parku jsou nyní otevřená pro individuální a skupinové tréninky i pro různá soustředění a závody, ale pouze maximálné o účasti 100 osob, mezi něž se počítají všechny přítomné osoby včetně trenérů, pořadatelské služby či zástupců médií.
Informace o rezervacích jednotlivých sportovišť jsou dostupné na našich webových stránkách. Všechny dlouhodobé rezervace zůstávají v platnosti dle původních rozvrhů. Pro bližší informace sledujte náš web, facebookové stránky Home Credit Areny nebo kontaktujte recepci Haly míčových sportů (e-mail: rezervace@sportparkliberec.cz, tel.: 731 547 896).

Provoz Sport Parku Liberec je podmíněn dodržováním základních bezpečnostních a hygienických pravidel:
Zvýšený důraz na dezinfekci a hygienu – v areálu jsou rozmístěny stojany s prostředky pro dezinfekci rukou.
Používání roušek – ochrana úst i nosu je i nadále povinná pro všechny návštěvníky Sport Parku Liberec s výjimkou sportovců během hry či tréninku.
Dodržování dostatečných rozestupů – vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami na sportovišti musí být minimálně 2 metry, stejně tak je nutné dodržovat 2metrové rozestupy ve frontách apod.
Omezení dostupnosti služeb – návštěvníkům nebudou k dispozici sprchy a šatny, toalety jsou přístupné pouze jednotlivě. Veškeré sportovní vybavení (včetně zapůjčeného jako jsou pálky na stolní tenis či rakety na badminton) bude vždy po použití důkladně dezinfikováno.

Sportoviště otevřená po 11. květnu 2020:

Hala míčových sportů – badminton, stolní tenis, tenis, nohejbal a sály na florbal, futsal a další sporty
Fotbalové hřiště s přírodní i umělou trávou
Sportovní hala Kort
In-line dráha
Atletický a fotbalový stadion
Venkovní antukové kurty na tenis a nohejbal
Beachvolejbalové hřiště
Dětské hřiště a venkovní posilovna
Baseballový a softballový stadion
Gymnastická tělocvična
Herna stolního tenisu
A-styl centrum
Sál bojových sportů
Sense aréna
Zobrazeno 3697x
13.05.2020 13:59
zpět