Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Novinka: Masáže se vracejí do Medicalu!


V pondělí 25. května se naplno obnoví provoz našeho fyzioterapeutického centra Sport Park Medical – do jeho nabídky se totiž znovu vrací masáže! Ať už potřebujete ulevit svým namoženým zádům po měsících home office nebo podpořit jarní očistu manuální lymfodrenáží, naše kolegyně jsou tu pro vás!
Objednávat se můžete na +420 488 048 140 , a to na všechny druhy masáží, jako jsou relaxační a regenerační nebo sportovní masáž, na manuální lymfodrenáž, ale také třeba na fyzioterapii.
Provoz celého centra Sport Park Medical probíhá za důsledného dodržování všech hygienických opatření tak, aby byl veškerý kontakt mezi zaměstnanci Sport Park Medical a zákazníky bezpečný. Každému zaměstnanci i zákazníkovi je po příchodu do centra změřena teplota, k dispozici je dostatečné množství dezinfekčních prostředků, roušek i rukavic. Vždy také dochází k důkladné dezinfekci všech pomůcek a vybavení mezi návštěvami jednotlivých klientů.
Pro více informací kontaktujte kolegyně ze Sport Park Medical na info@sportparkmedical.cz.
Zobrazeno 3753x
19.05.2020 18:42
zpět