Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Sport Live 2021 zahájí sportovní sezónu v Libereckém kraji

Již po šestnácté se 4. září 2021 od 9 do 16 hodin v liberecké Home Credit Areně uskuteční největší sportovní veletrh v severních Čechách, který tak pomyslně zahájí novou sportovní sezónu 2021/2022 v Libereckém kraji. Na veletrhu se sejdou desítky sportovních klubů a oddílů z kraje, které otevírají nábor nových členů, a chybět nebude ani bohatý doprovodný program zaměřený na malé i velké návštěvníky.

Programové stálice i novinky pro všechny návštěvníky

„Sport Live vznikl proto, abychom na jednom místě mohli všem návštěvníkům ukázat, jak široká je nabídka sportovních klubů v našem regionu a že je sport dostupnější než se může na první pohled zdát. Od svých začátků se Sport Live stal jednou z nejvýznamnějších sportovních událostí  na severu Čech. Prezentovat se bude více než padesát sportovních klubů a sportovních zařízení,“ uvedl Lukáš Přinda, jednatel pořádající společnosti SFM Liberec.

Na programu nebudou chybět tradiční body, jako je například zahájení sezóny veřejného bruslení za doprovodu lektorů a instruktorů bruslařské školy Bruslička. To se v rámci veletrhu odehraje přímo na ploše Home Credit Areny, a to v časech 10:30–12:00, 13:00–14:30 a 15:00–16:30, na něž lze vstupenky zakoupit v online předprodeji v síti Ticketportal. Všichni bruslaři budou moci využít také půjčovnu bruslí  přímo u ledové plochy.

Především děti se mohou těšit také na oblíbený sportovní víceboj, během nějž je čeká plnění sportovních úkolů na stáncích vybraných sportovních klubů a za jehož splnění získají hezké odměny. Sportovní víceboj je organizován společně s Týmem silniční bezpečnosti a má tak i edukativní přesah.

Všichni návštěvníci, kteří fandí sportu i v pasivní podobě, mohou během přijít fandit na několik turnajů, které se během veletrhu odehrají v areálu Sport Parku Liberec – půjde např. o fotbalový turnaj dětí kategorie U9 z týmů Okresního fotbalového svazu či turnaj U18 a U16 pod záštitou FC Slovan Liberec nebo nebo tzv. Kasíkův memoriál – hokejový turnaj mládeže, který se bude hrát ve Svijanské aréně.

Nově se pak na Sport Live 2021 odehraje bikeshow Cycology BMX/MTB airbag session a exhibice, na které se divákům představí jezdci na BMX a MTB kolech s atraktivními skoky. Během celého veletrhu pak bude možné navštívit nejmodernější přenosový vůz O2 TV Sport, který bude přistaven v blízkosti Home Credit Areny. V něm budou moci všichni zájemci za doprovodu zkušených televizních techniků nahlédnout do zákulisí nejlepších sportovních přenosů.

Na pořádné sportovní akci v Home Credit Areně nemůže chybět ani program domácích Bílých Tygrů – na jejich stánku bude výprodej starší kolekce dresů, zájemci si budou moci vyzkoušet trénink ve virtuální realitě Sense Areny a od 10:30 bude v ČS klubu na programu autogramiáda hráčů A týmu Bílých Tygrů. Další autogramiáda pak čeká také fotbalové fanoušky. U stánku O2 bude ve vybraných časech probíhat podpisová akce hráčů týmu známých osobností Real Top Praha.

  1. ročník veletrhu Sport Live 2021 se uskuteční pod záštitou Libereckého kraje.

Základní informace o veletrhu Sport Live 2021

  • Proběhne 4. 9. 2021 od 9:00 do 16:00 v Home Credit Areně a celém Sport Parku Liberec.
  • Vstup na veletrh je zdarma.
  • Více informací na sportliveliberec.cz a www.sportparkliberec.cz.
  • Sociální sítě: facebooková stránka Home Credit Arena.
Zobrazeno 1699x
03.09.2021 12:17
zpět