Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Sport Park Liberec hostí hokejové reprezentantky z Austrálie

České hokejové reprezentantky do 18 let čeká přátelský dvouzápas s ženskou reprezentací Austrálie


České hokejové reprezentantky do 18 let změří své síly s hokejistkami seniorské reprezantace Austrálie hned ve dvou zápasech v areálu Home Credit Areny. První zápas proběhne ve středu 27. března 2019 od 18:00 na ledě Svijanské Arény, odvetný zápas bude následovat ve čtvrtek 28. března 2019 od 15:00 v Home Credit Areně. Vstup na oba zápasy je zdarma a český i australský tým ocení podporu fanoušků, tak si s námi v hokejové horečce play-off užijte i ženský hokej!

 

Australská reprezentace zvolila libereckou Home Credit Arenu jako dějiště svého soustředění před dubnovým Mistrovstvím světa v ledním hokeji žen Divize II v britském Dumfries. Soustředění se u nás uskuteční od 23. 3. do 31. 3. a oba přátelské zápasy jsou jeho součástí. Pro české reprezentantky do 18 let pod vedením hlavního trenéra Pavla Zuziaka jde o jedinečnou příležitost utkat se se zkušenějšími profesionálními hokejistkami.

Zobrazeno 3843x
27.03.2019 07:27
zpět