Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Sportovní Čáry u Arény 2019 už se blíží

Ani letos se oslavy čarodějnic ve Sport Parku Liberec neobejdou bez 10. ročníku akce Sportovní Čáry u Arény, která proběhne v úterý 30. dubna. Brány areálu se otevřou ve 12:00 a na návštěvníky až do večera čeká spousta aktivit.


Hned od začátku akce se rozjede čarodějnická pouť, kde nebude chybět autodrom, labutě ani skákací atrakce pro děti.  Na hřišti Amerika bude probíhat sportovní víceboj, kde si návštěvníci na několika stanovištích vyzkouší rozmanité sportovní disciplíny - střelbu na branku s Bílými Tygry, lukostřelbu nebo třeba softball s Patriots Liberec.  „I letos chceme návštěvníkům nabídnou co nejatraktivnější program a sportovní atrakce ve spolupráci s kluby, které jsou součástí Sport Park Liberec.“ uvedl za organizátory ředitel areálu Lukáš Přinda. Za absolvování celého víceboje si soutěžící budou moci vyzvednout malé odměny. Děti se mohou těšit mimo jiné na jízdu na čtyřkolkách i na projížďku na ponících.

 

Akce ve Sport Parku nejsou jen ve znamení sportu

Večerní lampionový průvod v čele s čarodějnicí vyvrcholí zapálením naší obří vatry. Lampiony a buřty bude možné zakoupit i na místě a v areálu bude umístěno několik menších ohníčků pro opékání. A protože náš areál je opravdu multifunkční, celý večer zakončíme koncertem liberecké rockové kapely The Scoffers a ohňostrojem.

 

Vstupenky na akci je možné zakoupit předem v síti Ticketmaster, i na místě - dospělý zaplatí 50,- Kč, děti do 140 cm mají vstup zdarma.
Prvních 500 návštěvníků navíc dostane zdarma špekáček k večernímu opékání.

 

Přijďte si k nám do Sport Parku Liberec užít příjemné odpoledne i večer ve sportovním duchu!

 

Program akce Sportovní Čáry u Arény 2019:

  • 12:00 Zahájení Čarodějnické poutě
  • 15:00 Zahájení sportovního víceboje
  • 18:30 Konec sportovního víceboje
  • 19:30 Lampionový průvod
  • 20:00 Zapálení vatry a čarodějnice
  • 20:30 Vystoupení kapely The Scoffers
  • 21:30 Ohňostroj
  • 22:00 předpokládaný konec akce

Vstupenky zakoupíte po kliknutí zde


Zobrazeno 3938x
25.04.2019 06:53
zpět