Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Veletrh Sport Live 2021 zahájil další sportovní sezónu


V sobotu 4. 9. 2021 se v Home Credit Areně a Sport Parku Liberec uskutečnil již 16. ročník sportovního veletrhu Sport Live, který je největší akcí svého druhu v severních Čechách. V celém areálu se tak zájemcům z řad široké veřejnosti představily desítky možností, jak se v Libereckém kraji i jeho okolí oddat sportu. Veletrh během celé soboty přilákal na 6000 návštěvníků.

Také letos bylo tím nejdůležitějším cílem veletrhu představit sport všem věkovým kategoriím od těch nejmenších dětí až po dospělé, a zdůraznit důležitost zdravého životního stylu a sportovního vyžití.  Všichni návštěvníci také mohli využít možnost zápisu do vybraných sportovních klubů pro nadcházející sezónu.

Sportovní veletrh plný zábavy pro všechny

„Jedním z benefitů našeho veletrhu je každoročně i to, že se rodiče mohou setkat s trenéry a vedoucími jednotlivých klubů dříve, než své děti přihlásí na vybraný sportovní kroužek, čímž si udělají lepší představu o tom, co děti čeká. Na Sport Live to ale není jen o tom – všichni si během soboty mohli užít i bohatý doprovodný program,“ uvedl Lukáš Přinda, jednatel pořádající společnosti SFM Liberec.

V rámci doprovodného programu si zájemci mohli vyzkoušet nejrůznější sporty, děti tradičně v podobě sportovního víceboje o ceny, nebo si třeba prohlédnout moderní přenosový vůz O2 TV Sport.

Na veletrhu pak nemohla chybět ani jedna z jeho nejoblíbenějších částí – zahájení veřejného bruslení přímo na ploše Home Credit Areny. Během tří bloků veřejného bruslení určených pro veřejnost se bruslaři mohli seznámit také s prací trenérů bruslařské školy Bruslička, kteří jim ukázali správné techniky bruslení.

Po roční pauze se návštěvníci mohli také osobně setkat s hokejovými hvězdami Bílých Tygrů Liberec, a to na jejich autogramiádě v ČS klubu. „Jsme s kluky z týmu rádi, že jsme se na Sport Live 2021 mohli po takové době opět vidět s fanoušky a pozdravit se s nimi – to bylo obzvlášť takto před začátkem sezóny vážně skvělé,“ uvedl Petr Jelínek, kapitán Bílých Tygrů Liberec.

Pokud jde o autogramiády, nechyběla ani jedna fotbalová – na stánku partnera veletrhu O2 se návštěvníci mohli potkat se zástupci týmu známých osobností Real Top Praha.

„Během veletrhu Sport Live 2021 jsme museli zajistit dodržování základních protiepidemických opatření, jako bylo například nošení respirátorů ve vnitřních prostorách Home Credit Areny a Sport Parku Liberec, či prokázání se některým z testů podle nastavených pravidel. Pro návštěvníky jsme si připravili i možnost absolvovat test přímo v areálu Sport Parku. Jsme rádi, že jsme i na základě těchto opatření mohli veletrh uskutečnit a doufáme, že se v této sezóně sport udrží již naplno ve hře,“ doplnil Lukáš Přinda.

Veletrh Sport Live 2021 se konal pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty.

Zobrazeno 1747x
06.09.2021 09:53
zpět