Benátská! s Impulsem 2019 Do 28.7.2019

Areál Vesec, Liberec

O akci

SLEVA 20% NA VYBRANOU VSTUPENKU! (Neplatí na speciální vstupné) 
Slevu získáte na místě po předložení Bonus Karty. 

Festival Benátská! s Impulsem 2019 se již nezadržitelně blíží! Jeden z největších a nejstarších hudebních festivalů v zemi proběhne již tradičně poslední červencový víkend od 25.7. do 28. 7. 2019 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu v Liberci.
Letošním zahraničním headlinerem Benátské! 2019 bude švédská rocková kapela Europe, na kterou se mohou návštěvníci těšit druhý festivalový večer. Festival zahájíme již tradičním Večírek pro nedočkavé, na kterém oslavíme i 80. narozeniny Karla Gotta. Spolu s ním ten večer vystoupí i Peter Nagy a Indigo, Dalibor Janda, Anna K., Bohemian Metal Rhapsody nebo Brutus. Na Benátské! dále uvidíte i další hvězdy české i slovenské hudební scény v čele s Chinaski, Richardem Müllerem nebo No Name! Dále vystoupí: Marek Ztracený, Michala Hrůza , Lenny, Jaroslava Uhlíř, Václav Neckář a Bacily, David Stypka, Bena Cristovao, Doctor PP, Alkehol, Harlej, Walda Gang, Traktor, Pipes and Pints, E!E a spousta dalších! Více info k programu naleznete na webu www.benatska.cz.

Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl, ví, že pořadatelé nepřehání, když opět slibují tři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, více než 50 kapel, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Více informací naleznete na webu festivalu www.benatska.cz nebo na oficiálním facebookovém profilu.

Jak uplatnit slevu

Slevu získáte na místě po předložení Bonus Karty.