Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Bonnie Tyler & Chris Norman 2021

6. 11. 2021 19:00
Home Credit Arena
Pořadatel: ŠIMMI AG, a.s.

O akci
Line Up:

18:00                  Otevření Home Credit Areny

18:40-19:10        Drum show Šimon Mikez

19:30-20:45        Show Bonnie Tyler

20:45-21:15        Přestávka

21:15-22:45        Show Chris Norman

 

Podmínky pro vstup na koncert:

Všichni návštěvníci koncertu s výjimkou dětí jsou pro vstup na akci povinni splnit jednu z následujících podmínek:

1. absolvování PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem nejdéle před 3 dny

2. absolvování POC testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem nejdéle před 24 hodinami

3. absolvovaným očkováním proti onemocnění covid-19 doložený národním certifikátem

4. laboratorně potvrzeným proděláním onemocnění covid-19, přičemž uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo vice než 180 dní

5. děti do 12 let nepotřebují potvrzení o bezinfekčnosti

Na místě konání a před vstupem do Home Credit Areny, budou k prodeji samotesty pro použití laickou osobou, které lze provést přímo před vstupem na koncert. Na základě negativního výsledku vám bude pořadatelem umožněn vstup do haly.


Dále jsou všechny osoby ve vnitřních prostorách Home Credit Areny povinny mít zakryté dýchací cesty (nos a ústa) respirátorem.

V rámci koncertu oslaví Chris Normam narozeniny a Bonnie Tyler pokřtí nové album ´The Best Is Yet to Come´

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

 

Děkujeme za trpělivost a Vaše pochopení.

________________________________________________________________________________________________________

Bonnie TYLER a Chris NORMAN exkluzivně na jednom podiu!


6. listopadu se návštěvníci liberecké Home credit areny dočkají odloženého speciálního společného dvojkoncertu zpěváků s nezaměnitelným hlasem Bonnie Tyler a Chrise Normana.

Bonnie Tyler a Chris Norman vystoupí společně na jednom podiu v ČR vůbec poprvé.
Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler, „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu.
Předprodej vstupenek v síti Ticketmaster a Ticketportal od 1.190,-
více informací na www.homecreditarena.cz


Bonnie Tyler (* 8. června 1951 Skewen), narozená jako Gaynor Hopkins, je velšská zpěvačka. Je známá svým charakteristickým chraplavým hlasem.
Její profesionální hudební kariéra začala v polovině 70. let, kdy podepsala smlouvu s RCA Records. Hned její první singl, „Lost in France“ se v britské hitparádě umístil v první desítce, konkrétně na 9. místě. V roce 1977 vydala první sólové album s názvem The World Starts Tonight, v současnosti má na kontě již přibližně 15 studiových desek.


Chris Norman, rodným jménem Christopher Ward Norman (* 25. října 1950, v Redcar, North Yorkshire) je anglický rockový zpěvák.
Když mu bylo dvanáct let potkal se na škole v St. Bede’s Grammar School, Bradford s Alanem Silsonem a Terrym Uttleyem, budoucími členy skupiny Smokie, se kterými v roce 1965 založil skupinu s názvem Essence. V roce 1973 odešel ze skupiny Ron Kelly, místo něho později do skupiny přišel Pete Spencer. O něco později začala skupina spolupracovat s producentem Hurleyem a autorskou dvojicí Nicky Chinn / Mike Chapman, ti navrhli změnit jméno skupiny na Smokey (později změněný na současný název Smokie V roku 1985 odešel ze skupiny Smokie a vydal se na sólovou dráhu.
24. až 30. dubna 2012 se uskutečnilo jeho historicky první a velmi úspěšné turné po ČR, které mělo název "The hits tour 2012".Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.

Prodej vstupenek v sítích Ticketmaster a Ticketportal.
1. kategorie tribuna
1 790
2. kategorie tribuna
1 590
3. kategorie tribuna
1 390
stání
1 190
Jednorázový vstup do VIP Patra -v ceně je zahrnut vstup do V.I.P. patra,vstupenka a catering. V případě zájmu nás kontaktujte na hrubes@homecreditarena.cz
3 590
Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby)
1 190

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich