Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Hravé prázdniny ve Sport Parku Liberec

Ideální příměstský tábor pro děti od 6 do 15 let zaměřený na zdravý rozvoj každého dítěte

Ani letos nebude chybět ve Sport Parku Liberec dětský příměstský sportovní tábor Hravé prázdniny!
Věříme, že každý rodič velmi ocení další nápady, jak dětem naplánovat letní prázdniny.

Hravé prázdniny jsou komplexní sportovní příměstský tábor, který se zaměřuje na pohybovou všestrannost dětí od 6 do 15 let.
Děti tak mají možnost si v průběhu celého týdne vyzkoušet různé druhy sportů pod vedením profesionálních trenérů, a zjistit, co je opravdu baví. Zajištěna je samozřejmě kvalitní strava, včetně svačin a celodenního pitného režimu. O děti je postaráno týmem zkušených lektorů v čase od 7:30 do 16:30/ každý den.

Program tábora stále připravujeme, těšit se můžete na novinky, ale i stálice tábora. Sledujte naše webové stránky i sociální sítě, kde bude informace o hotovém programu a náplni tábora. Určitě se ale děti mohou těšit na sporty z areálu Sport Parku Liberec, jako je zkouška střelby v profesionálním zázemí střelnice, kde trénují mimo jiné i bezpečnostní jednotky. A další sporty (softball, bruslení s lektorkami ze školy bruslení Bruslička, kuželky, gymnastika, judo, atletika a mnoho dalšího...). Na virtuální hokejový trénink v Sense Areně si děti již také zvykly a Hravé prázdniny si bez nich už nedovedou představit. Loňská novinka v podobě základů golfu formou Snag Golfu ve spolupráci s Ypsilon Golf Liberec měla u dětí velký úspěch, a proto nebude chybět ani letos. Děti bude opět čekat výlet do Nisaparku Vratislavice, kde si zaskáčou na vzduchových trampolínách.

Chybět nemůže ani závěrečný slavnostní ceremoniál, spojený s předáváním diplomů a dárkových balíčků. A po ukončení turnusu je pro rodiče a jejich ratolesti připravena fotodokumentace z celého týdne

Těšíme se na vás v létě.

Tým Hravých prázdninČASOVÝ HARMONOGRAM TÝDNELedová plocha bude přístupná až od 3.turnusu, kdy nahradí střelnici


timeline

Co určitě ocení rodiče?

  • Na rozcvičky dohlédnou šikovné fyzioterapeutky ze Sport Park Medical.
  • Obědy jsou zajištěny přímo v areálu v restauraci Buddy Bar, které pro děti připraví společnost Coloseum Liberec s.r.o.. Jídelníček klade důraz na kvalitní suroviny. Chceme dětem ukázat, že skvěle chutnají i zdravá jídla. Jaká jídla budou pro děti připravena se dozvíte níže.
  • V průběhu celého tábora je pro děti připraveno zdravé jídlo včetně svačin. Letošní dopolední svačiny pro děti zajistí Bageterie Boulevard a odpoledne si děti pochutnají na zdravých tyčínkách od BOMBUS.
  • Pitný režim po celý den je samozřejmostí!

Personální zajištění

Lektoři programu Hravé prázdniny jsou převážně vysokoškolští studenti s praxí v zájmovém vzdělávání. V jednotlivých sportech spolupracujeme s oddílovými trenéry, kteří se na náplni vybraných sportů přímo podílejí a pro účastníky zajistí profesionální výklad i ukázky. Daný sport si děti vyzkouší pod jejích vedením.

V případě dotazů nás kontaktujte na: 
hraveprazdniny@sportparkliberec.cz 
nebo na tel. čísle - Tereza Matulová +420 608 114 403

CENA: 3 500 Kč

Cena za turnus  příměstského tábora:
Cena zahrnuje vstupy na sportoviště, obědy, svačiny, pití po celý den, zapůjčení veškerého potřebného vybavení včetně bruslí, ochranných pomůcek a sportovní dárky.

 

Stravování

Stravovaní je zajištěno přímo v restauraci Buddy Bar, o hlavní jídla se postará společnost Coloseum Liberec s.r.o..
Jídelníček klade důraz na kvalitní suroviny i zdravá jídla.

 

Přihláška na HRAVÉ PRÁZDNINY 2022
Vyplněnou přihlášku zašlete na mail: hraveprazdniny@sportparkliberec.cz


Termíny turnusů

1.turnus 11. – 15. 7.     OBSAZENO
2.turnus 18. – 22. 7.     OBSAZENO
3.turnus 25. – 29. 7.     OBSAZENO    
4.turnus 1. – 5. 8.         OBSAZENO
5.turnus 8. – 12. 8.       OBSAZENO  
6.turnus 15. – 19. 8.     OBSAZENO
7.turnus 22. – 26. 8.     OBSAZENOPartneři Hravých prázdnin

 
  

   

 

 bageterie
bombus
globus 
STORNO POPLATEK
Zrušení tábora před nástupem:  vrácení peněz, účtujeme pouze administrativní poplatek ve výši 500 Kč.
Zrušení tábora v průběhu konání tábora:  dle domluvy.