Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Bruslička - rozloučení se sezónou

26. 3. 2022
09:00 - 10:30
Sport Park Liberec
Pořadatel: SFM Liberec s.r.o.

O akci

Všichni pravidelní účastníci lekcí Brusličky jsou srdečně zváni na závěrečnou, bonusovou lekci Brusličky - rozloučení se sezónou a karneval, která proběhne v sobotu 26. 3. od 9.00 do 10.30 hod. na první ploše Svijanské arény. Oproti standardním lekcím Bruličky tentokrát nepůjde o výuku bruslení. Lektorky Brusličky si pro malé bruslaře tentokrát připraví dovednostní soutěže o drobné ceny, aby děti mohly předvést vše, co se během lekcí naučily. 
Rozlučková Bruslička bude pojatá jako maškarní, vítány jsou tedy všechny masky a kostýmy. Těšit se také můžete na focení s Tygřím maskotem.

Vstup na led pouze pro účastníky Brusličky. Vstupné a odbavení jako na běžné lekci Brusličky, použít tedy můžete Vaši vstupovou permanentku. V případě potřeby zapůjčení bruslí doporučujeme včasný příchod, počet bruslí k zapůjčení je omezen.