Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

CHINASKI OPEN AIR TOUR 2021 - vyprodáno

3. 6. 2021 20:00
Home Credit Arena
Pořadatel: BrainZone Services, s.r.o.

O akci

Ahoj chuligáni. Nesmírně si vážíme toho, že jste vydrželi a po roce a půl vám v červnu konečně zahrajeme, děkujeme! Jste skvělí!

Posíláme základní informace:

 • podmínkou vstupu do prostoru koncertu bude nasazený respirátor a splnění jedné z podmínek:

  • absolování PCR testu ne déle než před 7 dny nebo

  • absolvování antigenního testu ne déle než před 72 hodinami nebo

  • potvrzení o prodělání COVIDU 19 v posledních 180 dnech nebo

  • uplynutí 21 dnů od první dávky očkování

  • u dětí do 6 let není testování požadováno

 • koncerty proběhnou pod širým nebem

 • brány otevřeme v 18:30 a koncert bude od 20:00 do 22:00

 • nebude žádná předkapela

 • catering bude zajištěn stejně jako tomu je na předzahrádkách hospod - s občerstvením bude zakázán vstup do hlediště, konzumace pouze v prostoru občerstvení

 • lístky zakoupené na všechny 3 předcházející termíny platí, nemusíte zatím nic měnit a zde je kompletní přehled přesunutých termínů a lokalit (pro detailnější info klikněte na políčko „VYPRODÁNO“ nebo „VSTUPENKY“ u vašeho koncertu ve vašem městě: https://www.ticketlive.cz/cs/event/chinaski-leto-pod-sirym-nebem-2021

 • rodinné sektory zachováme

 

Věříme, že to všechno společně zvládneme, budeme k sobě ohleduplní a koncerty si konečně užijeme!

 

Děkujeme! Chinaski


KONCERT VYPRODÁN, MAXIMÁLNÍ KAPACITA OSOB JE 1000. Děkujeme za pochopení.


________________________________________________________________________________________________________

INFORMACE:
Management kapely počítá i s tím, že s lidmi z Červeného kříže a Safety crowed týmem zajistí bezpečnost i případné antigenní testy na místě. Aktuálně budou muset diváci u vstupu předložit 7 dnů starý PCR test nebo 3 dny starý antigenní test nebo potvrzení o prodělání COVIDU 19 v posledních 180 dnech. Další možností je mít 21 dnů od první dávky očkování. U dětí do 6 let není testování požadováno. „Ideální bude, pokud lidé donesou potvrzení vytištěné. My jej zkontrolujeme a vrátíme. Věříme, že to všechno společně zvládneme, budeme k sobě ohleduplní a koncerty si konečně užijeme,“ doplňuje Martin Pokorný.

________________________________________________________________________________________________________Písničky vznikly z radosti v šatně po koncertech. Chinaski vydávají jedenácté album, poprvé v nové sestavě.

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydává jedenácté řadové album. Očekávaná nahrávka, kterou hudebníci kolem zpěváka Michala Malátného natočili poprvé v nové sestavě, dostala symbolický název 11.

Přestože Chinaski příští rok oslaví čtvrt století od koncertního křtu prvního alba a během natáčení deseti řadových nahrávek vyzkoušeli snad všechna možná studia a producenty, tak jako tentokrát zatím nikdy nepracovali. „Většina písniček vznikala po koncertě v šatně. Jen tak na španělky, z čisté radosti, že jsme spolu. Takže má kapelovej a mejdanovej duch. Myslím, že je to naše nejsilnější album a mám z něj velkou radost,“ říká zpěvák Michal Malátný.

Chinaski novou nahrávku natáčeli většinou v Praze, Mikulově, Mnichově a Londýně. Přestože občas využili producentských zkušeností Němce Reinholda Macka (Queen, David Bowie) nebo Brita Sachy Skarbeka (James Blunt, Adele nebo Miley Cyrus), většinou se snažili co nejvíce spolehnout na sebe. „Na minulých albech jsme produkci a aranžmá řešili detailně. Tentokrát jsme do našich písniček žádné producentské ,čáry máry‘ nepustili, vše jsme zjednodušili, šli po smyslech textů, takže deska zní tak, jak kapela opravdu hraje,“ popisuje Malátný a vyzdvihuje, že se na albu skladatelsky a aranžérsky podíleli všichni členové kapely.

„Navíc tentokrát všechny texty nebyly jen na mě. Začal jsem spolupracovat se slovenským básníkem Vlado Krauszem, který nám přinesl dva krásné texty. Především úvodní Schody daly naší desce téma,“ říká Malátný.

Kapela Chinaski odehrála v nové sestavě 130 koncertů a obhájila pozici jedné z nejúspěšnějších českých kapel, která umí přitáhnout publikum do klubů, malých i velkých hal a být headlinerem těch největších festivalů. Svou pozici hodlá potvrdit i v roce 2020 na halovém turné po větších městech České republiky. Kromě toho Chinaski plánují odehrát symbolický koncert v Jičíně, který se odehraje ve výroční den – 26. listopadu, přesně 25 let od křtu prvního alba, který proběhl na stejném místě.

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.
Stání
690

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich