FLATLEY’S LORD OF THE DANCE - nový termín 30.11.2022

30. 11. 2022 19:00
Home Credit Arena
Pořadatel: JV Classics

O akci


S velkou radostí přinášíme divákům a fanouškům kultovní irské taneční skupiny Lord of the Dance skvělou zprávu! České a slovenské turné bude. A bude ještě letos!

Publikum se svého oblíbeného představení dočká na přelomu listopadu a prosince 2022 v následujících termínech, vstupenky zůstávají v platnosti:

30.11. Liberec

Věříme, že po více než tříleté pauze přivítají Lord of the Dance, tak jako vždy, vyprodané arény.  A zcela jistě je na co se těšit!

Lord of the Dance se stali světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Dosud je v 60 zemích na 5 světových kontinentech shlédlo neuvěřitelných 60 milionů diváků! Michael Flatley osobně a velmi přísně dohlíží na kvalitu pódiového zpracování, choreografii i na výběr samotných tanečníků.


Nyní, k 25. výročí, připravil neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní evropské turné a zároveň inovovanou verzi své slavné show. Kromě nových kostýmů, skvělých speciálních efektů a rokenrolového světelného designu, který doplňuje několik klidnějších momentů představení, slibuje nadšený autor i nová taneční čísla a hudbu, to vše pod názvem Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovations, tedy 25 let ovací ve stoje.

Sám Flatley k tomu dodává: „Nemůžu se dočkat, až se Lord of the Dance vrátí v roce 2022 na evropská pódia. Mám pocit, že to bude nejdůležitější turné v naší 25leté historii! Umění je nenahraditelné. Doufám, že lidem zlepšíme náladu a vrátíme úsměv do tváří…“.

Jak jsme se i u nás na vlastní oči přesvědčili, takovými ovacemi, bouřlivým potleskem a rozzářenými úsměvy končí každé představení Lordů. Ti se do našich zemí vracejí již po třinácté a dosud je zde vřelým potleskem odměnilo přes 800 tisíc diváků!

Michael Flatley dál následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

JV Classics s.r.o

21.2.2022

 

www.jvclassics.cz

www.facebook.com/jvclassics

https://www.youtube.com/watch?v=7ttIeRB-bEk

Doplňující infomrace ke vstupenkám:

 

VIP PUBLIC TRIBUNA – jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – v ceně vstupenky je zahrnut vstup do 3NP na VIP tribunu
(vstupenka dále zahrnuje občerstvení formou rautu, nápoje lze zakoupit na místě formou „á la carte“)
V případě zájmu můžete vstupenky zakoupit on line nebo nás kontaktujte na hrubes@homecreditarena.cz

____________________________________________________________________________________________

ENGL: Lord of the Dance: the new Czech and Slovak tour 2022 dates! 

We are delighted to be bringing great news to the audience and fans of the cult Irish dance group Lord of the Dance! The Czech&Slovak tour will take place this year!

The audience will see their much loved performance at the turn of November and December 2022 on the following re-scheduled dates:

30.11. Liberec

We’re excited to announce that, after a break of more than 3 years, Lord of the Dance will perform to, as always, the sold-out arenas here. And there is definitely something to look forward to!

Lord of the Dance have become the global phenomenon and the most attended dance performance of all time. So far, an incredible 60 million people have watched them in 60 countries on 5 continents! And still, after 25 years, Michael Flatley continues to oversee the quality of the stage work, the choreography and the selection of the dancers personally.

Now, for the 25th anniversary, tireless and ageless Flatley has prepared a European tour and an innovated version of his famous show. In addition to new costumes, great special effects and rock and roll lighting design, which complements a few calmer moments of the performance, the enthusiastic creator promises new dance numbers and music, all under the title Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovations. 

Flatley explains: "I can't wait for Lord of the Dance to return to the European stage in 2022. I feel like this will be the most important tour in our 25-year history! Art is irreplaceable. I hope that we will improve people's mood and bring a smile back to their faces ... „.

As we have many times seen for ourselves, every performance of the Lord of the Dance ends with such standing ovations, stormy applause and radiant smiles. They are returning to our countries for the thirteenth time and so far 800,000 spectators have rewarded them here with this enthusiastic response!

Michael Flatley continues to follow his dream and it will definitely be an unforgettable experience again.

Plocha 1. kategorie
1 750
Plocha 2. kategorie
1 250
Plocha 3. kategorie
850
Tribuna 1. kategorie
950
Tribuna 2. kategorie a 3. kategorie
750
Skyboxy - Cena vstupenky pro majitele skyboxů Pro získání vstupenek kontaktujte Markéta Haňková email: hankova@homecreditarena.cz tel: 776059729
750
Cateringový servis pro VIP patro (skyboxy)
550
VIP TRIBUNA PUBLIC včetně cateringového servisu viz. popis
2 750

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich