Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Kabát Turné 2020 - nový termín 12.11.2022

12. 11. 2022 20:00
Home Credit Arena
Pořadatel: GLANC s.r.o.

O akci

Kabát Turné 2020 se znovu přesouvá! Na rok 2022, nový termín 12. 11. 2022
Více informací naleznete zde: https://kabat.cz/kabat-turne-2021-prelozene-turne-2020/

________________________________________________________________________________________

Kabát Turné 2020 se přesouvá na podzim 2021, známe termín! 18. 11. 2021

Máme více než jen smíšené pocity… Představa, že nebudeme schopni z důvodů šíření nějaké nemoci odjet na připravené turné, by ještě počátkem tohoto roku znělo jako vědecko-fantastická povídka. Je to ale bohužel realita. Vstupenky zůstávají v platnosti, a nové se dají standardně dokoupit.

Aktuální situace, a rychlost informací od naší vlády a MZČR nás vedou k obezřetnosti, a ve svém důsledku k přesunutí termínů připraveného turné o rok. Riskovat, že budeme na poslední chvíli přesouvat turné (21 koncertů, 21 zimních stadionů) z podzimu na jaro, a poté, při sebemenším náznaku návratu aktuální epidemie či pandemie, na podzim…  Na to v aktuálních podmínkách postačí standardní chřipková epidemie, která se pravidelně na území ČR objevuje minimálně dvakrát ročně. Nikdo nebude schopen identifikovat, co je původem nákazy, a vláda opět jako první „vypne“ hromadné akce. Hýbat např. s jedním koncertem v O2 Areně klidně po měsíci je vcelku jednoduché. Přesouvat turné v připraveném počtu koncertů po krátkých časových úsecích je v podstatě nereálné.

Berte to jako rozumné a bezpečné řešení. Ve svém důsledku se spoléháme na dva faktory. Že buďto tato nákaza sama zmizí, stejně jako se objevila, nebo dojde k dokončení vývoje a následné výrobě nějaké vakcíny či léku, které by tento problém vyřešily.

Turné se de facto přesouvá přesně o rok. Řešíme intenzivně nové termíny v halách, a chceme dodržet původní plán. Jen se, dopadne-li vše dobře, vše posune „číselně“ o jeden den. Systém koncertů úterý čtvrtek, sobota, zachováme. Mělo by se to tedy posunout termínově o jeden den dopředu, tj. chceme začít (to je jediná útero-čtvtko-sobotní výjimka) ve středu 6.10.2021 v Chomutově, a pak by následovaly sobota 9.10.2021 Karlovy Vary, úterý 12.10.2021 Plzeň, čtvrtek 14.10.2021 České Budějovice atd. Termíny řešíme, a jakmile to dáme celé dohromady, uveřejníme to zde na webu, vč. případných změn.

 

Nicméně… Kabát chce hrát! V důsledku toho, co se aktuálně děje, a s ohledem na fakta popsaná výše, nelze realizovat turné v halách. Management kapely ve spolupráci s dalšími velkými agenturami a subjekty ze „zábavného průmyslu“ jako jsou Glanc, Live Nation, BrainZone, Black Star Media, nebo Hofa Guard, TOI TOI, tribuny Leško, … připravily unikátní projekt „SUMMER ARENA 2020“. Od konce července by měly být připraveny speciální Areny pod širým nebem, a v těch by se měli uskutečnit koncerty s omezenou kapacitou. Kabát se této „letní koncertní tour“ zúčastní. Bližší informace Vám dáme zde na web a na náš facebook zřejmě ještě tento týden. Nechte se překvapit.

Je to i snaha kapely překonat frustraci z odloženého turné, potřeba hrát, a klidně pro velmi omezený počet diváků s hromadou omezení. Jde ale i o potřebu pomoci lidem v této branži. Kolem všech kapel se pohybuje velké množství techniků, bedňáků, sekuriťáků, … Většina aktuálně neprovádí svou činnost, ale rozváží zboží z E-Shopů, pracuje ve stavebnictví atd. Chceme, aby i všichni tyto lidé mohli vykonávat činnost, pro kterou se vzdělávali, a ve které jsou fakt dost dobří! I pro ně by měl být tento projekt vzpruhou, protože mediální hlášky typu „vracíme se do normálu“, vyvolávají spíše úsměvy, než že by odráželi realitu těchto dní.

_______________________________________________________________________________________________________


Kabát připravil halové Turné 2020. Jde o 17 měst po celé České republice. Turné se bude konat na zimních stadionech a ve víceúčelových arénách. Začátek turné je naplánovaný na počátek října 2020 a poslední koncert se uskuteční 26. listopadu 2020 v pražské O2 areně. Včetně slovenské části by měla kapela zvládnout 21 koncertů během dvou měsíců.


Koncerty jsou koncipované doprostřed hal a stadionů. V případě Kabátu to není poprvé a rozhodně ani naposled. Kapelu tato varianta baví, i když sami s nadsázkou říkají: „Mizí možnost se ´zašít´ o pauze u aparátu a vydechnout…“ Všichni návštěvníci koncertu však mají blíže k jevišti a je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.

Kabát Turné 2020 by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystaného CD. Kapela doufá, že ho do zahájení Turné 2020 celé dodělá a pokud možno i vydá! „Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019 a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední! Chceme vydat prostě nejlepší CD!“ říká kapela Kabát.

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.

Jednorázový vstup do VIP Patra -v ceně je zahrnut vstup do V.I.P. patra,vstupenka a catering. V případě zájmu nás kontaktujte na hrubes@homecreditarena.cz 
1. Kategorie
950
2. Kategorie
890
3. Kategorie
790
4. Kategorie
750
5. Kategorie
690
6. Kategorie
450
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby)
790
Jednorázový vstup do VIP Patra -v ceně je zahrnut vstup do V.I.P. patra,vstupenka a catering. V případě zájmu nás kontaktujte na hrubes@homecreditarena.cz
2 790