Kryštof Kemp 2018

18. 8. 2018
11:00 - 22:00
Sport Park Liberec
Kryštof

O akci

Aktuální informace pro návštěvníky:
Libereckým návštěvníků doporučují pořadatelé využít linek MHD, případně přijít k areálu pěšky. Pokud míříte do Sport Parku autem, věnujte zvýšenou pozornost následujícím řádkům.

Příjezd návštěvníků a s ním spojené komplikace začnou již v pátek 17. 8. v odpoledních hodinách. Po celý víkend očekávejte především zhuštění provozu, jež může znamenat i nedostatek parkovacích míst, na která jsou návštěvníci Sport Parku Liberec běžně zvyklí. 

V den konání akce, v sobotu 18. 8. bude vyhlášen zákaz zastavení v části Jeronýmovy ulice přilehlé k atletickému stadionu, kde bude umístěn jeden z vchodů do areálu Kryštof kempu. Druhý vchod najdou návštěvníci v Máchově ulici, která bude pro potřeby produkce akce uzavřena od pátku do neděle včetně přilehlých parkovacích ploch. Od pátečního poledne a po celou sobotu bude stání na centrálním parkovišti u Home Credit Areny zpoplatněno. 

Správce areálu Sport Parku Liberec a pořadatelé Kryštof kempu tímto všem, kterých se tato omezení dotknou, děkují za pochopení.
Loňská pirátská plavba kryštofkempích posádek nás přivedla na spoustu krásných míst, kde jsme se rozhodli vylodit a minimálně na další dva roky usadit:). A k tomu samozřejmě potřebujeme vás, protože na kempech 2018 budou pokračovat naše společné oslavy pětadvacetin, tentokráte v historickém stylu! 

Rytířské pevnosti, hrady, zámky a další historické stavby, mapující celou naší minulost, postavíme během léta na osmi místech. Krále Ričičinu a jeho nejbližší členy kryštofáckého řádu ke kulatému stolu už máme, ale k nim potřebujeme další rytíře, prince, princezny, bojovníky, lučištníky, zámecké paní, princezňátka, mágy, kněží, druidy, mudrce, kouzelnice, kejklíře….prostě vás, naše milé kempaře, na které se každé dva roky moooc těšíme. 

Pro letní výpravu jsme přizvali další spřátelené družiny, jejichž jména vám prozradíme ale až později:). U hradních staveb vyrostou tradiční stanové osady, kde se budete moci usídlit už den dopředu a čeká vás kromě přespání i noční posezení s loutnami a další tradiční překvápka:).

Brány sportovního parku u liberecké arény se otevřou v sobotu 10:30, královské podium se rozezní ve 12:00.

Stanové osady zpřístupníme v pátek po 16:00 a uzavřeme v neděli v 10:00.

Další info budeme přidávat na http://www.krystofkemp.cz/

Těšíme se na vás a na další společné úžasné zážitky! Král Ričičina a jeho partička rytířů od kulkatého stolu řádu Kryštof.