LIBERECKÉ VŠEHO TRHY 2018

24. 3. 2018
05:00 - 11:00
Sport Park Liberec
Jaroslav Strnad

O akci

Aktuální informace:

V sobotu 24.3. 2018 čeká areál Sport Parku Liberec několik akcí. Proto očekávejte na přilehlých komunikacích výrazné zhuštění provozu, které bude znamenat i tvorbu kolon. Na místě prosím, dbejte pokynů pořadatele a policie ČR. Děkujeme za pochopení. 


Opět od března 2018 se budou pravidelně od jara do podzimu konat na ploše centrálního parkoviště u Home Credit Areny Liberecké Všeho Trhy. Jedná se o tzv. hobby burzu, nebo můžeme použít krásné české slovo "blešák". Na rovné asfaltové ploše parkoviště můžete ve vybraných termínech nabízet vše, co Vám doma překáží a přitom to má stále svoji hodnotu. Vzhledem k dlouhé tradici libereckých blešáků je zaručena vysoká návštěvnost. Tato akce navazuje na více jak 30letou tradici burz v Liberci, které jsou stále hojně navštěvovány nejen sběrateli. Vzhledem k místu konání trhů je samozřejmě zdarma k dispozici i dostatek parkovacích míst přímo na místě. Občerstvení je zajištěno.

Motto trhů: "Přijďte prodat to, co již nepotřebujete, nebo koupit, co nepotřebují ti druzí, vždyť "krámů" máme doma dost, druhým možná pro radost."

Bližší informace obdržíte na telefonu: 603 316 165.

Termíny dalších trhů konaných na centrálním parkovišti u Home Credit Areny upřesníme na začátku března.

základní vstupné
15
vstupné pro prodejce
90
děti do 12 let
zdarma
držitelé průkazu ZTP
zdarma