Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2021 - přeloženo na 9. 4. 2022

9. 4. 2022 19:00
Home Credit Arena
Pořadatel: Michal David

O akci

MICHAL DAVID – přeložené BRITTERM TOUR 2021 startuje 1.4.2022

Úspěšný zpěvák, producent a hitmaker Michal David po delší době zavítá do největších krajských měst se svou speciální BRITTERM TOUR !

Bohužel vzhledem k hygienickým nařízením vlády / Covid-19/ z listopadu 2021 bylo Britterm Tour přeloženo na jaro 2022. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není potřeba je měnit.

LIBEREC – Home Credit Aréna - původně: 10.12.2021 – NOVÝ TERMÍN – 9.4.2022

 

Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 - 2020.

Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida. Playlist bude pestrý a trošku jiný oproti koncertům v posledních dvou letech. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků J

Moji fanoušci už mi opravdu chybí a já se těším, až zase budu stát na pódiu a společně si to užijeme! Plánuji vydat také CD s názvem Michal David Funky. Písně v novém kabátu z tohoto CD uslyší moji fanoušci premiérově i v rámci Britterm Tour ! A jak je to u mne zvykem  - pojedeme Non-Stop mejdan J. “

Jako hosté vystoupí skupina VERONA, předskokanem bude popová hudební skupina YesBrothers a před koncertem diváky naladí DJ Andrea Pomeje.

Navíc každý návštěvník koncertu ZDARMA obdrží CD Michala Davida při vstupu na koncert .

Pro ty největší fandy budou vždy připraveny v omezeném počtu populární VIP vstupenky – Meet & Greet – které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě.

VIP vstupenka MEET & GREET bude obsahovat – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal a Ticketmaster a na webových stránkách Michala Davida: https://www.michaldavid.cz/terminy-akci/.

 

Doplňující informace ke vstupenkám:

VIP PUBLIC TRIBUNA –
jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – v ceně vstupenky je zahrnut vstup do 3NP na VIP tribunu
(vstupenka dále zahrnuje občerstvení formou rautu, nápoje lze zakoupit na místě formou „á la carte“)
V případě zájmu můžete vstupenky zakoupit on line nebo nás kontaktujte na hrubes@homecreditarena.cz


Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel - v případě prodeje do max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.1. kategorie
590
2. kategorie
490
ZTP/P - vozíčkář (+ doprovod 1 Kč)
345
stání
990
VIP PUBLIC TRIBUNA
1 890
VIP Meet & Greet – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu
2 000
Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel - v případě prodeje do max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering.
490

Koupit vstupenku

Vstupenka je k dostani v techto sitich