OKTAGON 41 Liberec

15. 4. 2023 18:00
Home Credit Arena
Pořadatel: 2np production s.r.o

O akci

OKTAGON poprvé Liberci: Bitva pod Ještědem!Návrat Vémoly, souboj šampionů Magard vs. Lopez a „Král severu“ Malach

15.4. 2023 dojde k historicky prvnímu a neskutečně nabitému turnaji OKTAGONu na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde svůj trůn bude hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanoušci také zažijí očekávanou titulovou bitvu Magard vs. Lopez a velký návrat Karlose Vémoly a Gábora Borárose.

Turnaj VELKÝCH návratů. I tak by se dal nazvat OKTAGON 41 v Liberci.

Fanoušci, kteří na tento turnaj na čekali roky, budou svědky bitvy šampiona bantamové váhy dánského „Žraloka“ Magarda proti prozatímnímu šampionovi Lopezovi.

Právě v Liberci se do klece vrací jedna největších MMA hvězd a legenda „Terminátor“ Vémola.

Jan Malach s tvrdou KO ránou se na domácí půdě s podporou tisíců fanoušků chystá ukázat, proč se mu přezdívá „Král severu“.

Další velkou událostí je návrat a souboj šampiona legendární 1. série OKTAGON Výzvy proti 1. šampionovi německé OKTAGON Challenge. Jedna z nejznámějších postav OKTAGONu Gábor Boráros, který na sebe vždy strhává obrovskou pozornost, změří síly s „Lee“ Topuzem.

Na sever Čech také míří fanoušky uctívaný mistr knockoutů v 1. kole, šampion České republiky a světa v kickboxu a vítěz OKTAGONu Underground „DeeDee“ Škvor nebo polská těžká váha Palasz, který všech svých 8 výher ukončil před limitem.

A kromě knockoutera Fošuma se po 2 letech konečně vrací i bojovník a veterinář v jedné osobě „Andrés“ Raška, na kterého si brousí zuby německý talent Cordero.

Nejlepší sportovní show, která na severu Čech kdy byla! OKTAGON MMA s tisícovkami fanoušků poprvé otřese Home Credit Arenou v Liberci. Buď při tom. Lístky právě v prodeji.Zde je vyznačená cesta zápasníků do klece!

Popis V. I. P. vstupenek Tribuna

VIP PUBLIC TRIBUNA – jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – ke vstupence je povinnost zakoupit voucher na cateringové služby. Voucher zahrnuje občerstvení formou rautu a vybrané nápoje. All inclusive servis lze čerpat pouze v prostorách V. I. P. restaurace. Mimo restaurace je možnost nápoje zakoupit. 

VIP PUBLIC TABLE – jednorázový vstup pro 4 osoby k VIP stolu Home Credit Areny ke vstupence je povinnost zakoupit voucher na cateringové služby. Voucher zahrnuje občerstvení formou rautu a vybrané nápoje. All inclusive servis lze čerpat pouze v prostorách V. I. P. restaurace. Mimo restaurace je možnost nápoje zakoupit. 

SKYBOX PUBLIC – chcete zažít nevšední V. I. P. zážitek v soukromí vlastního skyboxu s all inclusive občerstvením? Pro bližší informace o pronájmu a službách skybox public kontaktujte Terezu Matulovou na telefonním čísle 608 114 403 nebo na emailu matulova@homecreditarena.cz

  Majitelé privátních skyboxů - jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – ke vstupence je povinnost zakoupit voucher na cateringové služby. Voucher zahrnuje občerstvení formou rautu a vybrané nápoje. All inclusive servis lze čerpat pouze v prostorách V. I. P. restaurace. Mimo restaurace je možnost nápoje zakoupit.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Terezu Matulovou na telefonním čísle 608 114 403 nebo na emailu matulova@homecreditarena.cz

 

 

Popis V. I. P. vstupenek Plocha


VIP SILVER PLOCHA
- vstupenka na plochu do předních řad u klece
- servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny včetně obrazovek
- napoje (pivo,víno a nealkoholické drinky)
- Dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu

VIP GOLD PLOCHA
- exkluzivní místa v druhé a třetí řadě u klece
- servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny
- nápoje (pivo,víno a nealkoholické drinky)
- Dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu

VIP PLATINUM PLOCHA
- 1. řada. Je potřeba něco dodávat?
- servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny
- nápoje (pivo, víno a nealkoholické drinky)
- Dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu


Vstupenky pro ZTP/P (1470,- + doprovod 20,-) objednávejte na rezervace@ticketportal.cz (s kopii oskenovaného ztp průkazu v příloze). Jiné slevy: NE.


Děkujeme za respektování výše uvedených informací.