Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Sportovní čáry u arény 2021 - zrušeno

30. 4. 2021
15:00 - 22:00
Sport Park Liberec

O akci

VZHLEDEM K AKTUÁLNÍMU VÝVOJI PANDEMICKÉ SITUACE A PLATNÝM VLÁDNÍM NAŘÍZENÍM JSME BYLI NUCENI AKCI ZRUŠIT.
DOUFÁME A TĚŠÍME SE, ŽE SE UVIDÍME 30. 4. 2022!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍAni letos nebude v areálu Sport Parku Liberec chybět tradiční akce spojená s pálením čarodějnic – Sportovní čáry u Arény 2021! Nenechte si je ujít, vstupenky jsou již v prodeji!

Oslava filipojakubské noci se uskuteční 30. 4. 2021 od 15 hodin v našem areálu. Chybět nebude oblíbený sportovní víceboj, lampionový průvod či koncert. Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili i několik novinek, jako třeba lego zónu pro děti každého věku.

Hlavním partnerem akce je společnost Globus Liberec, která se postará o veškeré občerstvení – pro prvních 500 dětí navíc připraví i špekáček zdarma!


Co na Čárách 2021 najdete?

  • Pro děti bude připravený sportovní víceboj, který spočívá v plnění sportovních úkolů spolu s Bílými Tygry, BK Kondory Liberec, Koloběžkami Hodkovice s.r.o., Decathlonem Liberec a Týmem silniční bezpečnosti. Nebudou chybět i další sportovci a kluby ze Sport Parku Liberec.
  • Novinkou bude dětská lego zóna Brick by Brick, kde si v jednotlivých zónách vyhrají všechny děti až do věku 15 let. Všechny děti se mohou v lego zóně těšit i na soutěže a další zábavu.
  • Adrenalinový zážitek pro děti zařídí MLÝN arena formou mobilního paintballového hřiště a mobilní airsoftové střelnice. Nevšední zážitek pro malé i velké návštěvníky. 
  • Tým zkušených skokanů z HOP ARENA Liberec se představí v několika blocích s ukázkami svého umění na 5ti metrové trampolíně. Mezi těmito bloky se lektoři budou věnovat dětem, a učit je skokanským základům.
  • Těšit se můžete na biketrialovou show s Honzou Sladkým - mistrem ČR v trialu.
  • Nebude chybět večerní koncert, tentokrát česko-albánské kapely Hitfakers, která působí na domácí scéně již 16tým rokem. Kapela předělává světové hity a dává jim nádech funky, popu, rocku a soulu. 
  • Lampionový průvod a pálení 4 m vysoké vatry
  • Závěrečný ohňostroj
  • O skvělé nealkoholické i alkoholické nápoje se postará společnost Pernod Ricard ve spolupráci se společností Svijany
  • … a ještě mnohem víc!

Harmonogram akce:

15:00 – zahájení akce včetně sportovního víceboje, doprovodného programu a občerstvení

18:30 – konec sportovního víceboje

19:30 – lampionový průvod areálem Sport Parku Liberec

20:00 – zapálení vatry

20:30 – koncert Hitfakers

21:30 – ohňostroj

22:00 – předpokládaný konec akce

 

DĚTI DO 3 LET (včetně) VSTUP ZDARMA! 
Veškerý program je v rámci vstupného. Doprovodný program formou skákacích hradů, vícebojoje, lego zóny Brick by Brick a trampolín z Hop Arény a jiné, je zdarma.