Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Zahájení veřejného bruslení Home Credit Arena 3/3

5. 9. 2020
15:00 - 16:30
Home Credit Arena
Pořadatel: SFM Liberec s.r.o.

O akci

Letošní zahájení sezóny veřejného bruslení bude opravdu speciální. Poprvé v historii se totiž uskuteční na ledě Bílých Tygrů Liberec přímo v Home Credit Arena. Pro vaši exkluzivitu bruslení obohatí i zkušené lektorky ze školy bruslení - Bruslička. Lektorky předvedou jak vám, tak i vašim dětem, jak se naučit bruslit zábavně a efektivně. Nebojte se tedy přijít i s menšími dětmi a nebo bez zkušeností s bruslením.

 

 

Informace:  

 

  • Vstup na bruslení je vchodem VSTUP "P" PLOCHA 
  • Na základě aktuálních mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 27. 7. 2020 o omezení hromadných akcí rozhodl pořadatel akce, že organizátoři, vystavovatelé i návštěvníci jsou povinni nosit ROUŠKY při vstupu a pohybu ve vnitřních prostorách - vyjma ledové plochy, při sportovní aktivitě.
  • Brusle bude možné zapůjčit v prodejně JB SPORT, která se nachází v areálu Sport Parku Liberec. Prodejna bude v tento den mít prodlouženou otevírací dobu.
  • Kapacita 250 osob
  • Bruslení ve třech časech
děti
50
dospělí
100