Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Obecné

DĚKUJEME VÁM, ŽE STÁLE DODRŽUJETE AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ PRO VSTUP NA SPORTOVIŠTĚ!

KOMPLETNÍ INFORMACE O OPATŘENÍ NALEZNETE ZDE.

_________________________________________________________

Žádáme všechny klienty, aby přicházeli na recepci Haly míčových sportů nejméně 15 minut před začátkem jejich rezervace. Při pozdějším příchodu nemůžeme garantovat dostatečně rychlé odbavení a včasný vstup na sportoviště z důvodu nutného zadání do elektronického systému.  

Zároveň prosíme klienty, kteří využívají benefitové karty Multisport a ActivePass, aby své rezervace prováděli telefonicky na čísle 731 547 896 včetně nahlášení jmen všech uživatelů, kteří tyto karty v rámci rezervace uplatní. Tímto se Vaše odbavení na místě výrazně zjednoduší a urychlí.

Děkujeme za pochopení a respektování.

Od 1. října 2017 vstupují v platnost STORNO podmínky pro rezervaci sportovišť v Hale míčových sportů. Bezplatné zrušení rezervace je možné 6 a více hodin před zahájením, poté je účtován STORNO poplatek ve výši 100 % z ceny sportoviště. Zrušení rezervace minimálně 6 hodin před zahájením je i nadále bezplatné.

Hala je k dispozici celoročně a nabízí zázemí pro většinu indoorových sportů, tedy florbal, futsal, házenou, volejbal a další. K dispozici jsou badmintonové kurty, tenisové kurty a stoly pro stolní tenis. 

REZERVACE pro skupinové sporty: futsal, volejbal, nohejbal, baseball je nutné rezervovat na recepci Haly míčových sportů.
REZERVACE pro individuální sporty: tenis, badminton a stolní tenis je možné rezervovat ONLINE.

V hale jsou dvě šatny pro veřejnost a čtyři pro sportující oddíly. Skříňky v šatnách jsou pro individuální sportovce zdarma. Vybavení na raketové sporty si můžete zapůjčit nebo zakoupit na recepci, stejně tak i sportovní výživu a další doplňky pro sportovce.

Od pondělí do pátku do 13.00 hod. můžete výhodně sportovat se výraznou slevou. Majitele kreditních permanentek na sportoviště odměňujeme další, 10% slevou. Permanentku na sportoviště zakoupíte na recepci a je platná pro individuální rezervace v Hale míčových sportů a pro tenis a beachvolejbal ve venkovním areálu.

Akceptujeme karty MULTISPORT a Active Pass pro sportoviště stolní tenis a badminton v kryté hale a venkovní tenisové a beachvolejbalové kurty.

Badminton: celkem 9 kurtů na dvou halách
Tenis: jeden kurt s taraflexovým povrchem
Sál pro míčové sporty: s povrchem taraflex vhodný pro většinu míčových sportů, možnost zapůjčení futsalových či florbalových branek a mantinelů. Pro sportovní akce jsou k dispozici až 3 sály.

Informace pro návštěníky

Z provozních důvodů si vyhrazujeme právo přesunout zadanou rezervaci badmintonu z haly č. 3 na volný kurt na hale č. 2.


V případě zájmu o dlouhodobý pronájem nebo zajištění sportovního soustředění kontaktujte:
Bc. Roman Kladivo
tel: +420 603 488 627
e-mail: kladivo@homecreditarena.cz

Pronájem tělocvičny: 900 Kč / hod.
Šatna k tělocvičně na akci: 250 Kč / den

 

Otevírací doba

PO 6:00 - 23:00 6:00 - 23:00
ÚT 6:00 - 23:00 SO 6:00 - 22:00
ST 6:00 - 23:00 NE 6:00 - 22:00
ČT 6:00 - 23:00