Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

OKTAGON 41 Liberec

15. 4. 2023 18:00
Home Credit Arena
Pořadatel: 2np production s.r.o

O akci

OKTAGON poprvé Liberci: Bitva pod Ještědem!15.4. 2023 dojde k historicky prvnímu turnaji OKTAGONu na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde bude svůj trůn hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanouškům, kteří na tento turnaj na čekali roky, se představí špička domácí MMA scény včetně „Melouna“ Petráška. Zažijete i velký návrat knockoutera Jiřího Fošuma, který se v kleci ukáže po 2 letech!

Honza Malach je rodák z Liberce a na svoje milované město i kraj je náležitě pyšný. Právě odtud pochází jeho přezdívka "Král severu", která podle jeho slov vyjadřuje, jak dobře se zde cítí. Tady je doma. Tady je mu nejlépe. Sever republiky by neměnil. Je medailistou mistrovství České Republiky v kickboxu, ve kterém má v kombinaci s boxem přes osmdesát zápasů.

28letý Miloš Petrášek, který je na česko-slovenské MMA scéně znám pod přezdívkou „Meloun“ si během své kariéry vybral kopec smůly. Je typickým tréninkovým typem bojovníka. V zápasech měl v minulosti často problém volit správný postup a strategii na cestě k vítězství. Proto, alespoň prozatím, svůj obrovský talent a potenciál nenaplnil. Jeho láska k MMA ale dává tušit, že od něj můžeme ještě čekat velké věci. Nikdy to nehodlal zabalit. Naopak!

Robin Fošum je český profesionální MMA zápasník organizace OKTAGON MMA, který současně zápasí v polotěžké váze do 93 kg. Trénuje v pražském Reinders MMA po boku české špičky.

Emotivní příběhy, radost, zklamání a výkony, které budí úžas – to vše přinášejí adrenalinové souboje moderních gladiátorů OKTAGONu, z nichž chce každý urvat vítězství a zvednout ruku nad hlavu.

Nejlepší sportovní show, která na severu dosud nebyla! OKTAGON MMA s tisícovkami fanoušků poprvé otřese Home Credit Arenou v Liberci. Buď při tom.


Zde je vyznačená cesta zápasníků do klece!

Popis V. I. P. vstupenek Tribuna

VIP PUBLIC TRIBUNA – jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – ke vstupence je povinnost zakoupit voucher na cateringové služby. Voucher zahrnuje občerstvení formou rautu a vybrané nápoje. All inclusive servis lze čerpat pouze v prostorách V. I. P. restaurace. Mimo restaurace je možnost nápoje zakoupit. 

VIP PUBLIC TABLE – jednorázový vstup pro 4 osoby k VIP stolu Home Credit Areny ke vstupence je povinnost zakoupit voucher na cateringové služby. Voucher zahrnuje občerstvení formou rautu a vybrané nápoje. All inclusive servis lze čerpat pouze v prostorách V. I. P. restaurace. Mimo restaurace je možnost nápoje zakoupit. 

SKYBOX PUBLIC – chcete zažít nevšední V. I. P. zážitek v soukromí vlastního skyboxu s all inclusive občerstvením? Pro bližší informace o pronájmu a službách skybox public kontaktujte Terezu Matulovou na telefonním čísle 608 114 403 nebo na emailu matulova@homecreditarena.cz

  Majitelé privátních skyboxů - jednorázový vstup pro 1 osobu na VIP tribunu Home Credit Areny – ke vstupence je povinnost zakoupit voucher na cateringové služby. Voucher zahrnuje občerstvení formou rautu a vybrané nápoje. All inclusive servis lze čerpat pouze v prostorách V. I. P. restaurace. Mimo restaurace je možnost nápoje zakoupit.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Terezu Matulovou na telefonním čísle 608 114 403 nebo na emailu matulova@homecreditarena.cz

 

 

Popis V. I. P. vstupenek Plocha


VIP SILVER PLOCHA
- vstupenka na plochu do předních řad u klece
- servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny včetně obrazovek
- napoje (pivo,víno a nealkoholické drinky)
- Dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu

VIP GOLD PLOCHA
- exkluzivní místa v druhé a třetí řadě u klece
- servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny
- nápoje (pivo,víno a nealkoholické drinky)
- Dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu

VIP PLATINUM PLOCHA
- 1. řada. Je potřeba něco dodávat?
- servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny
- nápoje (pivo, víno a nealkoholické drinky)
- Dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu


Vstupenky pro ZTP/P (1470,- + doprovod 20,-) objednávejte na rezervace@ticketportal.cz (s kopii oskenovaného ztp průkazu v příloze). Jiné slevy: NE.


Děkujeme za respektování výše uvedených informací.